Hajdukrapsodija u nastavku

Pobjeda Bijelih za početak niza: nije počelo dobro, gosti su poveli i ušli u drugi dio s vodstvom, ali potom je na travnjak istrčao odlučniji i moćniji Hajduk

5. rujna 2022. - 14:57

Pedeset minuta se Slaven opirao, prestrašio Hajduk, ali je sve sjelo na svoje mjesto. Hajduk je slavio sa 5:1. Sjajna pobjeda “bijelih”, ovacije splitske publike!

Ja te volim Hajduče - trese se Poljud!

Brzo izjednačenje u nastavku bilo je logičan slijed opće Hajdukove ofenzive, sve se brzo posložilo: ulazak u utakmicu Davida Čoline od 46. minute umjesto indisponiranog Gerga Lovrencsica; upalilo je kratko dodavanje Sahiti – Mlakar za 1:1, pa (poslovično sjajna) duga lopta, akcija Elez – Čolina. Za 2:1. U međuvremenu je Slaven ostao s igračem manje jer je Hoxha dobio drugi žuti karton za “čišćenje” Sahitija i – tresla se brda, Hajduk je ostao na nogama!

Jani Atanasov je dodao pogodak iz slobodnjaka, da sve bude šećer i med, a Nikola Kalinić sa četiri i pet, dakle 5...

25. travanj 2024 11:46