Osijek pobijedio blijedog Hajduka; Eduok i Ismajli neće moći igrati protiv Dinama

Piše A.J.
25. kolovoza 2019. - 23:50
IMG_20190825_200913

Osijek je u derbiju kola HT Prve HNL na svom terenu pobijedio Hajduk s minimalnih 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Antonio Mance u 34. minuti i to nakon pogreške Ivana Dolčeka koji je omogućio Osječanima da iz tranzicije stvore šansu.

Hajduk je imao dvije velike šanse, u 5. minuti kada je Ivušić obranio udarac Jairu, i u 74. minuti kada je Žaper uspio skrenuti u korner dobar udarac glavom Darka Nejašmića.

Domaćini su igrali odgovorno i disciplinirano u obrani, a Bijeli nisu imali odgovora na to. Osijek je bio najopasniji iz kontranapada, dok igrači Hajduka u drugom poluvremenu pokušavali doći do izjednačenja brojnim ubačajima.

Nakon ove utakmice, Hajduk je ostao na drugom mjestu s 12 bodova, dok je Osijek skočio na treće, s 11 bodova na kontu. Četvrta je Rijeka k...

18. travanj 2024 17:10