HajdukPukštas Roka(s)

Nije visok, ali pogađa i glavom: talentirani veznjak Hajduka zabio je prvi pogodak u karijeri za U20 reprezentaciju SAD-a

Piše Frane Vulas
19. lipnja 2022. - 11:33

Nogometaš Hajduka Rokas Pukštas (17) zabio je pogodak u pobjedi reprezentacije SAD-a na U20 prvenstvu Concafafa (Sjeverne i Srednje Amerike te Kariba) koje se održava u Hondurasu, svoj prvi pogodak u karijeri za ovu selekciju svoje države. Branitelj naslova SAD je prvom susretu skupine svladao Sv. Kristofor i Nevis s čak 10:0 (6:0).

Veznjak „bijelih” Pukštas je u zadnjoj minuti prvog poluvremena nakon kornera zabio glavom za 4:0. Hajdukov nogometaš koji će se naknadno priključiti pripremama Hajduka zamijenjen je nakon sat vremena igre. U skupini će SAD još igrati protiv Kanade (20. lipnja) i Kube (22. lipnja).

24. travanj 2024 18:30