Hajdukkrenuli jako

Na trofejnoj stazi: Hajdukovi juniori novu sezonu otvorili pobjedom na gostovanju u Koprivnici

14. kolovoza 2020. - 19:51

Hajdukovi juniori pobjedom na gostovanju kod Slaven Belupa u Koprivnici otvorili su novu sezonu Prve HNL.

U vrlo zanimljivoj i atraktivnoj utakmici koja je odigrana u jutarnjem terminu u Koprivnici momčad trenera Marijana Budimira je prvi put do vodstva stigla u 27. minuti pogotkom Stipe Biuka. Domaća ekipa uspjela je doći do poravnanja sredinom drugog dijela kada se pred vratima Hajduka najbolje snašao Petar Tomić i zatresao mrežu Bijelih.

Ipak, do zaslužene pobjede Hajduk stiže u 64. minuti kada je najstrožu kaznu iskoristio Marin Ljubičić i s bijele točke postavio konačnih 2:1.

U sljedećem kolu Hajdukovi juniori za tjedan dan gostuju kod Lokomotive u Zagrebu.

18. travanj 2024 23:31