Ante Miše sa svojim komandosima ne posustaje, trener Hajduka sa svojim igračima pobjedonosno je zaključio jesensku sezonu. Na Šubićevcu je bilo žestoko, borbeno, korektno, u finišu i vrlo uzbudljivo.
Hajduk je, sve u svemu, zasluženo došao do tri nova boda, do šeste po redu, do objektivnih nada da će na proljeće nastaviti borbu za naslov prvaka.
Šibenik se našao u nokdaunu u osvitu utakmice, u 5. minuti i to je odmah značilo da Šibenik ne može igrati oprezno, kako se po rasporedu igrača moglo zaključiti.
Domaćini su doživjeli drugi nokdaun, ponovo na startu i to drugog dijela, pa je izgledalo da je priča u ovom tradicionalno dalmatinskom, u ovom slučaju i hrvatskom derbiju, bila gotova.
Međutim, Šibenčani su krajnjim naporima smanjili na 2:1, tako da je neizvje...

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....