Hajdukrutinski 2:0

Juniori Hajduka slavili u gostima kod Orijenta i došli do svoje 17. pobjede u 18 utakmica

Piše PSD
14. ožujka 2021. - 14:51

Juniori Hajduka u 18. kolu 1. HNL pobijedili su u gostima Orijent 1919 rezultatom 2:0, javlja hajduk.hr.

Prvi pokušaj domaćih na utakmici zabilježili smo u 12. minuti. Nakon prodora po desnoj strani pokušao je iskosa s 14 metara Din Pozderac, ali je bio neprecizan. Šest minuta kasnije Hajduk stiže do vodstva. Prošao je Stipe Biuk nekoliko igrača po lijevoj strani i iskosa uputio oštru loptu u peterac, vratar Romano Benulić kratko je odbio, a spretni Marko Domančić bio je na pravom mjestu i ubacio je u mrežu.

U 21. minuti opet je Biuk driblao i s vrha šesnaesterca poslužio Elvisa Letaja na lijevom boku. Uslijedio je centaršut prema usamljenom Ivanu Ljubičiću na drugoj vratnici, ali je Benulić izašao s gola i u visokom skoku odnio loptu. Nešto kasnije u obećavajućoj poziciji na...

18. travanj 2024 14:29