Hajdukuvjerljiva pobjeda

Juniori Hajduka s visokih 6:0 u gostima svladali Varaždin

Piše PSD
29. kolovoza 2020. - 14:23

Hajdukovi juniori u Varaždinu su nastavili s nizom odličnih igara u novom prvenstvu te su ostvarili četvrtu uzastopnu pobjedu.

Bijele je u vodstvo u 35. minuti doveo Marin Ljubičić, a asistirao mu je Marko Brkljača. Minimalno vodstvo igrači trenera Marijana Budimira držali su do 61. minute, kada je Brkljača još jednom zatresao mrežu Luke Šteke. Bio je to precizan udarac s 20 metara u lijeve rašlje vrata Varaždina.

Minutu kasnije Stipe Biuk oduzeo je loptu protivničkoj obrani i u situaciji jedan na jedan smireno poentirao za 0:3. Leonardo Petrović ušao je u igru u 65. minuti i obilježio posljednju četvrtinu utakmice.

Najprije je u 73. minuti probio desnu stranu i ubacio u sredinu, a Karlo Lusavec je pogodio vlastitu mrežu. Potom je u samo dvije minute Petrović dvap...

25. travanj 2024 10:21