Hajduku svom domu

Juniori Hajduka osvajači su Kupa NS Središta Split: u zanimljivom dvoboju u Dugopolju u samoj završnici su svladali domaćina

15. prosinca 2021. - 15:48

Juniori Hajduka su osvajači Kupa NS Središta Split. Momčad trenera Marijana Budimira u gostima je pobijedila Dugopolje rezultatom 2:1 i osvojila pobjednički pokal.

Trenutak odluke dogodio se u 88. minuti, kada je Mateo Jurić-Petrašilo poslao preciznu dugu loptu sa svoje polovice u protivnički šesnaesterac. Lopta je došla do Rokasa Pukštasa koji je bio u duelu s protivničkim stoperom i nekako je produžio do Leonarda Petrovića. Mladi Hajdukov napadač vještim driblinzima u šesnaestercu uspio je stvoriti prostor za šut i onda lijevom nogom pogodio suprotnu malu mrežu.

Prvo poluvrijeme proteklo je bez golova i velikih prilika, a u nastavku je Hajduk dominirao i poveo u 52. minuti iz druge povoljne prilike. Prošao je Ivan Dominić po lijevoj strani i lijepo ubacio, a ...

20. travanj 2024 08:37