Hajdukopet su pali

Još jedan nokaut u Gorici: sve je isto kao i u Kupu, prvo Lovrić pa onda Suk, međutim čini se da je pobjednički pogodak pao nakon zaleđa

Piše R.R.
2. studenog 2019. - 20:32
gorica_hajduk20-021119

Gorica se još jednom pokazala "crna mačka" za Splićane jer su ih svladali i u prvenstvu i to s istovjetnih 2-1 kao i u kup-utakmici prije samo tri dana. Hajduk protiv Gorice ima samo jednu pobjedu u sedam međusobnih dvoboja.

Splićani su već u 2. minuti imali ogromnu priliku, ali je udarac Caktaša sa šest-sedam metara u korner skrenuo branič Suk .

U 12. minuti Gorica je povela, a zabio je Kristijan Lovrić iz slobodnog udarca iskosa s više od 30 metara. Hajduk je poravnao u 28. minuti kada je Brazilac Jairo nakon duplog pasa s Bradarićem zatresao mrežu. U 60. minuti Posavec brani udarac gavom Suka, a deset minuta kasnije Caktaš promašuje još jednu veliku priliku.

Posavec je efektnom paradom obranio opasan udarac Lovrića u 80. minuti, no u 86. minuti ubačaj Lovrića iz slobodn...

16. travanj 2024 15:05