Hajdukbijeli slavili

Hajduk teškom mukom došao do minimalne pobjede u Puli zahvaljujući pogotku Stefana Simića

Piše A.J.
11. travnja 2021. - 18:53

Hajduk je u 28. kolu HT Prve lige pobijedio Istru 1961 s minimalnih 1:0.

U tvrdom susretu kojeg je obilježila agresivna igra domaćih nogometaša koji su zaradili čak sedam žutih kartona, od čega je dva dobio Slavko Blagojević, pogodak odluke postigao je Stefan Simić u 69. minuti.

Stoper Bijelih nakon kornera i gužve pred golom Istre uspio je iz velike blizine ugurati loptu preko crte i osigurati svojoj ekipi tri boda.

Naglasimo i jednu zanimljivost, a to je da Paolo Tramezzani nije iskoristio nijednu zamjenu.

Tijek susreta

90+5` Utakmica je završila. Hajduk je pobijedio 1:0 golom Stefana Simića u 69. minuti

90+3` Umut je zabio gol na asistenciju Livaje, ali on je poništen zbog zaleđa

90+1` Velika prilika za Livaju nakon slobodnog udarca Fossatija, ali Lučić odlično brani