Hajdukdrže drugo mjesto

Hajdukov europski protivnik Tobol ubilježio prvenstvenu pobjedu: preokrenuli su rezultati i slavili pogocima iz dva jedanaesterca

19. lipnja 2021. - 19:54

Tobol, Hajdukov protivnik u Europi svladao je sa 2:1 momčad Žetisu, na domaćem terenu, poprište se zove Centralnji stadion u Kostanaju, u okviru nogometnog prvenstva Kazahstana.

Na klupi Tobola sjedio je novi trener Kazahstanac Aleksandar Moskaljenko, nakon što je Grigorij Babajan otišao u CSKA iz Moskve. Moskaljenko je bio pomoćni trener do sada.

Poveli su gosti preko Aslana Adila u 19. minuti, a onda je Tobol s pogocima s bijele točke, iz dva jedanaesterca preokrenuo omjer.

Poravnali su već do odmora, iz kaznenih udaraca strijelci za Tobol bili su Srbin Nemanja Nikolić u 36. minuti i 34-godišnji gazda u momčadi, Azat Nurgalijev u 48. minuti.

Iz Hajduka su obećali da će Tobol kvalitetno snimiti, pa sigurno će imati i prave, detaljne podatke o ovoj utakmici.