Hajdukprijateljska

Bijeli slavili u prvoj pripremnoj utakmici na Poljudu, na kraju se pucalo s bijele točke, jedanaesterce kao trening

Piše PSD, Slaven Alfirević
16. siječnja 2022. - 16:30

Marko puta dva, Livaja za Brkljaču i slomili su „bijeli” žilav otpor gostiju iz Širokog Brijega koji su se dobro predstavili splitskoj publici, kao dostojan sparing-partner.

Tek je, dakle, ulazak Livaje od 60. minute poremetio ravnotežu koju su u prvom dijelu uspostavili pogocima Ivan Dolček za Hajduk i odmah zatim Tonći Mujan za Široki Brijeg.

Taman prije pogotka Brkljače Hajduk je servirao i svoju super-akciju iz Maksimira, specijalitet, duga lopta Eleza za Livaju koji je iz okreta, vrlo efektno tukao, ali zamalo preko grede.

I onda je upalila kombinacija po lijevoj strani u 72. minuti gdje se isturio, ubacio agilni Livaja, stvorio sebi prostor, te asistirao za mladog Brkljaču koji se na suprotnoj vratnici pojavio u poziciji iz koje se ne griješi – 2:1.