Hajdukliga prvaka mladih

Juniori Hajduka uvjerljivom pobjedom izborili plasman u novu rundu: gosti su poveli i razbudili ‘bile tiće‘ koji nisu dopustili iznenađenje

Piše R.R.
20. listopada 2021. - 17:54

Juniorska momčad Hajduka igrat će u 2. kolu kvalifikacija juniorske Lige prvaka nakon ukupnih 5-1 protiv vršnjaka Škendije, predstavnika Sjeverne Makedonije.

U prvom dvoboju Hajduk je u gostima pobijedio 2-0 golovima Čuića, dok je u uzvratu na Poljudu, ove srijede, aktualni hrvatski prvak slavio s 3-1.

Škendija je povela u Splitu, u 29. minuti je Hamza pogodio za 1-0 i time razbudio nadu gostima. No, vrlo brzo, dvije minute kasnije, juniori Hajduka su izjednačili kada je Antunović lijepo naciljao suprotni kut gostujućih vrata, dok je već u 40. minuti Hajduk vodio i to zaslugama Čuića koji je tako Škendiji zabio ukupno i treći pogodak.

U nastavku su mladi igrači Hajduka smirili ritam. Možda su se i čuvali za veliki derbi protiv Dinama tijekom vikenda, ali su ipak u 80. minuti...

25. travanj 2024 17:04