Hajdukanaliza utakmice

Hajduk nastavlja rasti iz utakmice u utakmicu, a Sahitijevom sjajnom pogotku prethodilo je nešto zbog čega igra Bijelih ulijeva povjerenje

14. kolovoza 2021. - 23:31

Pobijediti Dinamo na Maksimiru i uzeti bod Osijeku u gostima nije mala stvar, stoga je prije večerašnje utakmice na Poljudu bilo jasno da Hajduk nipošto ne smije uzeti Slaven Belupo zdravo za gotovo. Bijeli su zaista ušli u utakmicu maksimalno ozbiljno, zadržali visoku razinu igre većim dijelom 90 minuta i na kraju zasluženo i bez većih problema slavili s 2:0.

Hajduk je uvjerljivo dominirao u prvom poluvremenu i imao 67 posto vremena loptu u svojim nogama,  a taj je postotak zadržao i do kraja utakmice. Bijeli su najbolje izgledali u prvih 15 minuta, kada su dolazili u završnicu s velikim brojem igrača i fluidnim kretnjama uspijevali izbaciti iz ravnoteže discipliniranu protivničku obranu. Tu se posebno izdvojila situacija iz 9. minute, kada je Sahiti loptu odvukao u sredin...

25. travanj 2024 17:16