Hajdukprvo kolo kupa

Neuvjerljivi Hajduk došao do minimalne pobjede nad Graničarom zahvaljujući dvama pogotcima Mije Caktaša i prošao u osminu finala

Piše PSD
6. listopada 2020. - 16:51

Hajduk je teže od očekivanog došao do pobjede nad Graničarom u prvom kolu Hrvatskog kupa. U Županji je bilo 2:1 za splitsku momčad.

Bijeli su u vodstvo došli u 27. minuti preko Mije Caktaša, ali domaćini su samo 11 minuta kasnije izjednačili zahvaljujuči pogotku Lotara nakon ubačaja Lešića.

Graničar je pokazivao borbenost i želju tijekom svih 90 minuta, a Hajduk se mučio stvarati prilike. Ipak, u 67. minuti opet se ukazao kapetan Caktaš i sjajnim lobom matirao domaćeg vratara Ivkića.

Bijeli su tako uspješno prošli prvu prepreku u Kupu i plasirali se u osminu finala.

Tijek susreta

90`+4 Utakmica je završila. Hajduk je pobijedio rezultatom 2:1 zahvaljujući dvama pogotcima Mije Caktaša, a jedini gol za domaćine postigao je Josip Lotar.

90` Igrat će se još tri minute su...

19. travanj 2024 06:42