HajdukGorica - Hajduk 2:1

Bijeli poraženi u Velikoj Gorici: hajdukovci redali prilike, imali vodstvo, Kahlina obranio penal Jairu u sudačkoj nadoknadi

Piše PSD
3. listopada 2020. - 21:08

U 7. kolu Prve HNL Gorica je na domaćem travnjaku slavila protiv Hajduka rezultatom 2:1. Bila je to utakmica s dva potpuno različita poluvremena, prvim je dominirao Hajduk, a drugim Gorica.

Hajduk je poveo preko Caktaša iz kaznenog udarca u 44. minuti, Gorica je poravnala također iz kaznenog udarca, strijelac Lovrić u 62. minuti, a pobjedu domaćima osigurao je Hamad u 76. minuti.

TIJEK UTAKMICE

90+11 - KRAJ UTAKMICE

90+9 - Jairo je izveo jedanaesterac, brani Kahlina. Opet provjera. Sudac Batinić kaže da je sve u redu.

90+7 - Nakon kornera Jairo je iskoristio nepažnju domaće obrane i pucao, ali pored vratnice. Batinić provjerava situaciju i dosuđuje kazneni udarac za Hajduk, Mudrinski je napravio prekršaj nad Jairom.

90+3 - Tražili su Bijeli igranje rukom u šesnaestercu Gorice...

18. travanj 2024 12:31