Hajdukeuropa liga

Hajduk se časno oprostio od Europe: Bijelima je u završnici nedostajao svježine i koncentracije, a domaćin je iskoristio sve što mu se ponudilo

Piše R.R.
24. rujna 2020. - 19:38

Nogometaši Hajduka u susretu su 3. pretkola Europske lige izgubili na gostovanju kod Galatasaraya u Istanbulu sa 0-2 (0-0) i tako se oprostili od daljnjeg natjecanja.

Strijelci za Galatasaray bili su Belhanda u 77. i Babel u 86. minuti.

Splićani su protiv turskog velikana odigrali ravnopravan dvoboj, no u samoj završnici im je ponestalo snage što je Galatasaray znalački iskoristio.

Prvu priliku na utakmici imao je Hajduk u sedmoj minuti. Gyurcso je izveo slobodni udarac s desne strane, najviši u skoku pred domaćim vratima bio je Jurić, no njegov pokušaj glavom proletio je preko grede. Splitski je sastav u prvom poluvremenu u potpunosti neutralizirao napade domaćih koji su prvi udarac prema golu Posavca uputili u 26. minuti kada je Marcao pucao glavom nakon kornera, ali taj je pokušaj ...

18. travanj 2024 10:23