Hajduktežak poraz

Rijeka potopila Hajduk na Poljudu i prekinula niz Bijelih od osam domaćih pobjeda zaredom

Piše A.J.
1. prosinca 2019. - 20:18
hajduk_rijeka9-011219

Hajduk je poražen od Rijeke na Poljudu u derbiju 17. kola HT Prve HNL rezultatom 4:0.

Bijeli su u početnim minutama imali inicijativu, ali gosti su se ubrzo konsolidirali i ohrabrili. Tako smo u drugom dijelu poluvremena gledali dosta izjednačenu utakmicu.

Najbolja prilika za Hajduk u prvom poluvremenu došla je u 24. minuti kada su u istoj akciji prvo Eduok, a onda i Jradi, pogodili vratnicu. Samo dvije minute nakon toga, Svatok je pogriješio kod ispucavanja lopte, ali Ljubić je dobro reagirao i obranio Čolakov udarac.

U 43. minuti Andrijašević prolazi po desnoj strani i šalje loptu za Čolaka. Rijekin napadač puca, a Ljubić loše odbija loptu koja dolazi do Acostyja koji bez problema pogađa nebranjen gol.

U drugom poluvremenu gledali smo podjednaku utakmicu u kojoj se inicijat...

17. travanj 2024 18:12