Hajdukprva hnl

Juniori Hajduka dugo su lomili otpor gostiju, a onda je uslijedila golijada

Piše PSD
15. rujna 2019. - 16:58

Hajdukovi juniori u 3. kolu 1. HNL su ostvarili visoku pobjedu od 6:0 protiv Orijenta. No, igrači trenera Marijana Budimira dugo su lomili otpor gostiju, na semaforu je sve do 50. minute svijetlilo 1:0. Do vodstva su Bijeli došli nakon uigrane kombinacije iz kornera, a strijelac je bio Mario Čuić - javlja Hajduk.hr.

Hajduk je imao inicijativu i prijetio gostima, najčešće preko Ivana Šarića i Tina Blaža Lauša. Upravo ova dvojica igrača sudjelovala su u najljepšoj akciji prvog dijela u 40. minuti. Akciju je Šarić završio udarcem pod prečku, a vratar gostiju Romano Benulić odlično je intervenirao i odbio loptu u korner. Nakon udarca iz kuta opalio je Čuić sa 16 metara, ali zatresla se samo vratnica.

U drugom dijelu Hajduk je nastavio s dominacijom, ali su za razliku od p...

16. travanj 2024 15:16