Hajdukpolako prema vrhu

Utakmica u Varaždinu pokazala je da Burićev Hajduk pomalo oštri zube, a izostanak Gyurcsa mogao bi biti znakovit

29. srpnja 2019. - 01:33

S lijeve strane, u lijevi kut, Dolček je zaigrao u napadu i to je bio dupli pogodak.

Onda penal, Caktaš precizan i Hajduk je u blitzkriegu s početka drugog dijela dovršio posao u Varaždinu, dok pljesneš dlanom o dlan 2:0, 49., pa 55. minuta, splasnuo je i entuzijazam domaćih novaka koji su Prvu ligu ugledali nakon više od sedam (dugih, gladnih) godina.

Nakon 0:0 u početnih 45 minuta nikad ne znaš hoće li bit muke do kraja, ali brzi udar u nastavku riješio je sve dvojbe.

Je li se netko sjetio Malte? Ma nije, i što nam treba sad to opet spominjati: Hajduk je pokazao da je okrenuo list i ide kroz prvenstvo srčano, vidjelo se to od prve minute po pristupu igri u Varaždinu, vrlo odlučno su krenuli momci u lavanda dresovima.

A sad da su uradili nešto kolosalno – nisu, Varaždin je ...

20. travanj 2024 07:12