Hajdukprva hnl

Gorak poraz na kraju sezone: Dinamo uvjerljivom pobjedom proslavio titulu i gurnuo Hajduk na četvrto mjesto

Piše R.R.
26. svibnja 2019. - 22:55
dinamo_hajduki15-260519

Na oproštaju od ove sezone nogometaši Dinama su u velikom derbiju hrvatskog nogometa na stadionu Maksimir pobijedili Hajduk sa 3-1 i na najljepši način proslavili 20-ti naslov prvaka.

Bila je to sjajna utakmica s mnogo trke i prilika na obje strane, a 'modri' su posve zasluženo stigli do treće pobjede protiv Hajduka ove sezone. Nažalost, sjajan dojam pokvarili su navijači izazvavši dva prekida zbog vatrometa. Torcida je prekinula utakmicu u 61. minuti, a BBB 15 minuta kasnije, pa je sudac Ivan Bebek produžio susret za čak osam minuta.

Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Mario Gavranović, a sjajnu predstavu pružio je i Arijan Ademi koji je asistirao kod sva tri gola 'modrih'.

Dinamo je poveo u 20. minuti golom Izeta Hajrovića, na 2-0 je povisio Gavranović u 49. minuti, a ...

16. travanj 2024 20:40