Hajdukbravo, dico!

Na njima počiva svijetla budućnost: 'Sretni smo zbog rezultata s reprezentacijom, a posebno sam sretan što nas je toliko iz Hajduka'

Piše PSD
22. studenog 2018. - 18:03

Hajdukov dvojac, Ante Palaversa i Michele Šego, bili su prva imena odlučujuće utakmice U-19 reprezentacije u prvom krugu kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Hrvatska je nakon pobjede protiv Luksemburga i remija s Makedonijom u prve dvije utakmice turnira trebala pozitivan ishod u trećem dvoboju s domaćinom Češkom.

Šego je na asistenciju Palaverse doveo Hrvatsku u vodstvo, Česi su uspjeli napraviti potpuni preokret do početka drugog poluvremena, no u posljednjim minutama utakmice Palaversa pogađa za konačnih 2:2 i plasman U-19 reprezentacije u Elitno kolo.

Kapetan U-19 reprezentacije Ante Palaversa postigao je dva pogotka i upisao jednu asistenciju u tri odigrane utakmice.

- Sve skupa završilo je odlično za nas, druženje, utakmice i konačni plasman u Elitno kolo veliki je pl...

19. travanj 2024 03:34