HajdukSeniori su na redu

Ako se po jutru dan poznaje: pioniri Hajduka slavili, kadeti odigrali neodlučeno u Zaprešiću

Piše PSD
26. kolovoza 2018. - 19:06

Pioniri Hajduka pobjednički su otvorili novu prvenstvenu sezonu. Golovima Marka Brkljače u 23. i Lea Puće u 30. minuti igrači Jure Srzića slavili su rezultatom 2:0 na gostovanju u Zaprešiću.

Brkljača je sjajno izbacio dvojicu domaćih igrača, pucao je snažno s 20 metara, a vratar domaćih nije mogao spriječiti pogodak za vodstvo hajdukovaca. Do povećanja rezultata došlo je sedam minuta kasnije. Nakon povratne lopte Mislava Petrovića s desne strane, Pućo je s pet metara plasirao loptu u mrežu.

Srzićevi igrači su kontrolirali susret do samog kraja, imali su nekoliko prilika za postizanje još kojeg pogotka, ali rezultat se nije mijenjao i pioniri Bijelih su na startu sezone osvojili prva tri prvenstvena boda.