Mladi hajdukovci slavili u dalmatinskom derbiju

Piše Ivica Gjergja
11. kolovoza 2018. - 23:42
hajduk_sibenik15-051

Samo što je preuzeo momčad novi trener NK Zadra krešimir Sunara danas je vodio utakmicu. Na otvranju susreta dosta zatvorena igra jednih i drugih, da bi gosti u desetoj minuti zaprijetili, ali je siguran Bender.

U 15. minuti „izletili“ su napadači gostiju Bašić i Šipić, Bašić je izvrsno na drugoj strani pronašao Špikića ovaj krenuo korak dva „slomio“ svog čuvara i niskom preciznom loptom postigao vodstvo 0:1 u lijevi donji kut.

U 23 minuti Dragan Župan je idealno poslužio Petkovića no ovaj kasni za djelić sekunde. Svaka momčad do kraja prvog dijela imala je po nekoliko poluprilika koje nisu realizirali.

U drugom dijelu u 54. minuti idealne dvije prilike za Hajduk II, no Sarić i vratar Bender otklanjaju opasnost, Nejasmića i Jenjića.