Hajduknestali u 60 sekundi

Kažnjen Hajduk, ali i Rudeš, nikad nećete pogoditi zbog čega...

7. ožujka 2018. - 14:55

Hajduk je kažnjen s 22 tisuće kuna zbog ponašanja dijela navijača na subotnjem prvenstvenom susretu protiv Rudeša (1:0).

Disciplinski sudac HT Prve HNL Alan Klakočer odrezao je klubu s Poljuda novčanu kaznu zbog toga što je tijekom utakmice od strane domaćih navijača zapaljeno više od 20 pirotehničkih naprava, a krajem prvog poluvremena zabilježeno je i višekratno neprimjereno skandiranje.

"Disciplinac" Klakočer je od četiri odigrana susreta 24. kola prijavu službenih osoba dobio samo s utakmice Hajduk – Rudeš. Kažnjen je doduše i Rudeš – upozorenjem. Naime, zbog kašnjenja zagrebačke momčadi s izlaskom na teren nakon pauze na poluvremenu, drugi dio susreta je kasnio jednu minutu.

- Početak drugog poluvremena kasnio je jednu minutu zbog nedolaska gostujuće momčadi, u...

20. travanj 2024 14:43