Hajduk II na Poljudu poražen od slovačkog prvoligaša

Piše PSD
3. veljače 2018. - 16:33
dva00

U drugoj pripremnoj utakmici tijekom zimske pauze Hajduk II je poražen od slovačkog prvoligaša Zlate Moravce rezultatom 2:0.

Trener Siniša Oreščanin je kao i u prvom susretu koristio sve igrače iz zapisnika, jedna momčad igrala je do 60. minute, nakon čega je zamijenjena igračima s klupe - piše Hajduk.hr

U prvom poluvremenu gledali smo ravnopravan dvoboj u kojem se najbolje snašao gostujući napadač Ewerton da Silva. On je najprije u 18. minuti zabio za vodstvo svoje momčadi, a samo šest minuta kasnije povisio je na 2:0.

Nastavak je donio čvrstu i borbenu utakmicu, na obje strane vidjeli smo nekoliko dobrih prilika i poteza, međutim rezultat se do kraja nije mijenjao.

Sljedeća pripremna utakmica na rasporedu je za tjedan dana kada će Hajduk II odmjeriti snage s Dugopolj...

25. travanj 2024 15:00