Hajduksve bliži drugoj ligi

Hajduk razbio Hrvace u derbiju kola!

26. ožujka 2017. - 20:10
RMT_4439.JPG

"Šetnja" Hajduka II na glavnom poljudskom travnjaku. Bio je to derbi samo na papiru jer su Splićani sve riješili u prvih dvadesetak minuta kad su već vodili 3:0. Prtajin je zabio nakon asistencije Mrkonjića, potom je Jandrek zabio nakon solo prodora, a onda je Frane Vojković bio precizan s bijele točke.

Hrvace su smanjile preko Baraća i čak imale dobru šansu za još jedan gol, no do poluvremena je Hajduk II povisio na 4:1 novim golom Prtajina i time definitivno prelomio susret. U drugom dijelu Hajduk je došao do šestice, a mogao je slaviti i uvjerljivije da je bilo malo više koncentracije u realizaciji.

Osim dvostrukih strijelaca Frane Vojkovića i Prtajina, svidio se i Robert Jandrek koji je uz postignuti pogodak imao još nekoliko zapaženih akcija, kao i Tonio Teklić, asisten...

20. travanj 2024 02:04