Velika kriza u hitu HNL-a: Oreščanina mora zabrinuti igra Gorice

Piše Toni Roić/SN
12. travnja 2021. - 22:53

Nadali su se Velikogoričani da će na početku zadnje četvrtine prvenstva prekinuti niz od četiri kola bez pobjede, ali umjesto toga, nakon remija 0:0 s Varaždinom, samo su se povećali upitnici i strahovi nad aktualnim trećim mjestom.

Rijeka se približila na samo četiri boda zaostatka, ali više od rezultata suparnika, trenera Sinišu Oreščanina mora zabrinuti igra Gorice.

Bez ideje, brzog protoka lopte, pa i bez prave i potrebne energije, ne mogu se stvarati šanse, niti postizati golovi, a efekt neke čarolije Kristijana Lovrića ovoga puta je izostao. Mučenje iz prvog poluvremena nastavilo se i u drugom, Oreščanin je uveo i pet novih igrača, ali pomaka nije bilo. Inicijativa i posjed lopte bez okomitosti i konkretnih akcija ništa ne znači, tako da do prave prilike za pobjednički...

25. travanj 2024 02:44