Varaždinci opet ostali kratkih rukava: Uzuni donio Lokomotivi bod na gostovanju

17. kolovoza 2019. - 23:40

U prvom dvoboju subotnjeg programa 5. kola Prve HNL nogometaši Varaždina ugostili su Lokomotivu, a utakmica je završila neodlučenim ishodom 1-1 (1-0).

Domaća momčad povela je u 44. minuti pogotkom Dejana Glavice. Lokomotiva je izjednačila u 56. minuti, kad je na ubačaj Lirima Kastratija pogodak glavom postigao Mirto Uzuni.

U sadržajnom dvoboju Varaždinci su imali više udaraca u okvir (10-5), ali je gostujući vratar Ivo Grbić samo jednom kapitulirao.
Tako je Varaždin došao do svog drugog boda, a Lokomotiva prvi put ove sezone odigrala neoudlučeno.

Na ljestvici vodi Dinamo s 13 bodova iz pet nastupa. Po devet bodova imaju drugoplasirani Hajduk i trećeplasirana Rijeka uz utakmicu manje, dok su četvrta Gorica i peti Osijek osvojili po sedam bodova. Lokomotiva je na sedmom mjestu...

17. travanj 2024 22:49