Domaći nogometpropuštali prilike

Varaždin iznenadio Goricu i praktično osigurao opstanak: sudac Župan deset minuta provjeravao VAR snimak

10. srpnja 2020. - 22:10

U prvoj utakmici 34. kola Prve HNL u Velikoj Gorici su nogometaši Varaždina pobijedili Goricu s 1-0 i osigurali ostanak.

Varaždin, momčad koja je hit nastavka prvenstva, došla je do pobjede kod Gorice i s ta tri boda praktički osigurala ostanak jer imaju devet bodova i bolji međusobni omjer protiv Istre.

U sedmoj minuti vratar Gorice Kahlina obranio je šut Rodina iz velike blizine, a četiri minute kasnije igrač domaćih Babec je pogodio gredu. Napadač Gorice Mudrinski propustio je dvije velike šanse u prvom poluvremenu, u kojem se igrao dobar nogomet, ali nije bilo golova.

U 74. minuti Varaždin je došao do pobjede iz kaznenog udarca, dosuđenog nakon igranja rukom Čabraje i gotovo desetminutnog provjeravanja VAR-a, a s bijele točke precizan je bio Domagoj Drožđek. ...

18. travanj 2024 22:30