Domaći nogometsvakome po jedan

U tri dana svladali Hajduka i Dinamo: Dugopolje uzelo šest velikih bodova i došlo do četvrtog mjesta drugoligaške karavane

25. studenog 2020. - 18:01
Vladimir Dugandžić/Cropix

Pogotkom Igora Čerine iz gužve nakon slobodnog udarca Jakova Bašića deset minuta prije kraja susreta Dugopolje je razmaku od tri dana nakon Hajduka II svladalo i drugu momčad „modrih”, identičnim rezultatom. Imali su domaći i gredu Rodića pred kraj prvog poluvremena.

Semafor

Dugopolje – Dinamo II 1:0

Dugopolje – Stadion SC Hrvatskih vitezova. Bez gledatelja. Zaostali susret 12. kola Druge HNL: Dugopolje – Dinamo II 1:0 (0:0). Sudac: Igor Marić (Sisak).

Strijelac: Igor Čerina (80.).

Dugopolje: Silić, Budalić, Čerina, Krišto, Mekić, Balić, Rakić (od 60. Kordić), Bushaj (od 74. Javorčić), Dago (od 60. J. Bašić), Rodić (od 90. M. Bašić), Kovačević (od 60. Markota).

Dinamo II: Josipović, Hrvoj, Jelenić, Sopić, Jurišić, Parger (od 74. Krizmanić), Kolundžić (od 46. Pejić), Julardžija, Kapitanović, Janković, Vukotić.

18. siječanj 2021 01:05