Domaći nogometneizvjesno do kraja

U gradskom derbiju Split slavio protiv Marjana

Piše Vedran Babić
15. studenog 2020. - 16:58

Očekivana pobjeda Splita nad Marjanom, za njegovu sedmu pobjedu sezone, iako je bilo teže nego što se očekivalo.

Tamo na startu sezone Split je gradskog suparnika glatko nadigrao 4:0, no ovaj je put bilo „samo” 3:1.

Na stadionu u Hrvacama, gdje Marjanke igraju ulogu domaćina, aktualni je prvak poveo preko Aide Hadžić u 31. minuti, a Marjan je izjednačio gotovo odmah po povratku iz svlačionica golom Elizabete Balić.

S neodlučenim rezultatom ušlo se u posljednjih dvadesetak minuta, a onda je Matea Bošnjak, inače stoperica koja je prešla u vezni red, dvama golovima u 69. i 72. minuti odlučila pitanje pobjednika.

Marjan je, eto, pružio odličan otpor i dobro namučio favoriziranog suparnika, no bodovi su ipak završili u Parku mladeži.

- Težak teren, tvrda utakmica uz puno ...

16. travanj 2024 14:18