Domaći nogometfutsal finale

Titula se vratila u Makarsku nakon dramatične završnice: Novo vrijeme pogocima Tonija Jelavića u produžecima slomilo otpor Puljana

Piše Jakov Kovačević
29. svibnja 2022. - 22:37

Već u 1. minuti vratnicu gostiju trese Blago Gašpar. Uzvraća Luketin u 3. minuti, ali je bio neprecizan. Suton pokušava u 5. Luketin izbacuje u korner. Danijel Moravec u 6. cilja vratnicu Baškovića. Jelavić u 9. sa desetak metara uz samu vratnicu gostiju. Pulinho prijeti u 13., Luketin siguran.

Domaći su u 14. minuti došli do prednosti kada je Suton primio loptu i onda ju sa lijevog boka zakucao u mrežu Luketina za 1:0. Gosti su minutu potom mogli do poravnanja, no udarac Mataje završio je na gredi Novog vremena. Puljani su izjednačili rezultat u 16. minuti, omaleni Baisel na dodavanje Luketina najbolje se snašao pred vratima domaćih i sa 3-4 metra posprema u mrežu Baškovića za 1:1. Nakon izlaska Luketina sa svojih vrata Blago Gašpar iz svog polja umjesto praznih vrata pogađa vrat...

19. travanj 2024 03:29