Domaći nogometsupersport hnl

Teklićeva bomba izazvala erupciju oduševljenja: Varaždinci prekinuli pobjednički niz Osječana po vodstvom Rene Pomsa

22. listopada 2022. - 19:30

Nogometaši Varaždina odigrali su odličnu utakmicu te su pred svojim navijačima, u dvoboju 14. kola HNL-a, prekinuli pobjednički niz Osijeka i svladali ga s 4-1 (3-1).

Varaždin je ovom pobjedom prekinuo niz od četiri utakmice bez pobjede u prvenstvu, imao je remi i tri poraza. Osijek je, pak, poražen nakon što je dobio pet ligaških utakmica u nizu. Osijek je poveo pogotkom Laszla Kleinheislera u 18. minuti, ali već do kraja poluvremena bilo je 3-1 za Varaždin nakon što su strijelci bili Ivan Posavec, Agon Elezi i Tonio Teklić. Na samom kraju konačnih 4-1 je postavio Niko Domjanić.

Osijek je odlično otvorio lov na šestu prvenstvenu pobjedu u nizu. Dominirao je u Varaždinu te je poveo u 18. minuti kada je nakon kornera dobro reagirao Kleinheisler, za svoj šesti prvenstveni po...

24. travanj 2024 13:30