Solinjani u dvije minute riješila Kustošiju, Dugopolje iz penala u završnic ostalo bez punog plijena kod Jaruna

Piše Sport SD
12. veljače 2022. - 20:28

U derbiju začelja Solinjani su bili uspješniji i zasluženo Kustošiji prepustili pretposljednje mjesto na ljestvici. Prvi su zaprijetili gosti, u 3. minuti Fran Vukelić je s oko 20 metara precizno i jako pucao u donji kut, a vratar Topić je uspio loptu skrenuti u korner. U otvorenoj igri gosti su nešto opasniji prema naprijed, a prvi udarac Solinjani su uputili na suparnička vrata tek u 19. minuti, Matej Jukić je iz daljine pucao pravo u naručje Šuškoviću.

Uslijedile su dvije kobne minute za goste! U 25. minuti srušen je Kristijan Jurić na oko 25 metara od vrata Kustošije. Isti igrač iz slobodnog udarca preko živog zida pogađa donji lijevi kut vratara Šuškovića, za 1:0 i zasluženi pljesak. U 26. minuti Solinjani vode 2:0. Karlo Vodanović je kroz noge loptu podvalio za Jukića,...

16. travanj 2024 10:54