Domaći nogometkonačno krenuli

Slaven dobio Dinama, ali Mladina im u Koprivnici uzeo bodove s dragovoljcima

27. kolovoza 2021. - 21:55

U prvoj utakmici 7. kola Prve HNL Hrvatski dragovoljac je kao gost svladao Slaven Belupo sa 1-0 (0-0).

Pogodak za prve bodove po povratku u Prvu ligu za Hrvatski dragovoljac postigao je Benedikt Mioč u 85. minuti.

Bio je to susret s vrlo malo prilika na obje strane, a pogodak je stigao nakon trenutka inspiracije Mioča u samoj završnici, on je prihvatio loptu na gotovo 30 metara od domaćeg gola, napravio korak-dva naprijed i zatim neobranjivo pogodio sam gornji lijevi kut nemoćnog Čovića.

Gosti iz Zagreba tako su na najbolji način iskoristili igrača više na terenu kojega su imali od 75. minute kada je zbog dva žuta kartona isključen Glavčić.

Hrvatskom dragovoljcu tako se isplatila promjena trenera početkom ovoga tjedna kada je Davor Mladina zamijenio Miroslava Kuljanca.