Domaći nogometsupersport hnl

Slaven Belupo srušio Istru u Koprivnicu, Ivan Krstanović se svojim trećim golom sezone približio Igoru Cvitanoviću

31. ožujka 2023. - 21:12

Nogometaši Slaven Belupa su kao domaćini pobijedili Istru 1961 sa 2-0 (1-0) u prvoj utakmici 27. kola Hrvatske nogometne lige.

Slaven Belupo je poveo u 39. minuti, kad je Robert Mudražija spretnim udarcem glavom s pet metara prebacio gostujućeg vratara Lovru Majkića. Konačnih 2-0 postavio je u 73. minuti 40-godišnji Ivan Krstanović.

Slaven Belupo je devetom pobjedom u sezoni došao do 36 bodova i privremeno se probio na peto mjesto, ispred Istre 1961 koja je sa 35 bodova na šestoj poziciji. Ispred Slavena su vodeći Dinamo sa 59 bodova, Hajduk sa 50, Osijek sa 37 i Varaždin sa 36, uz bolju gol-razliku i utakmicu manje.

Koprivničani su u dvoboj s Puljanima ušli s nizom od tri prvenstvene utakmice bez pobjede, a na tri boda pred svojim navijačima izabranici Zorana Zekića čekali s...

15. travanj 2024 20:13