Slaven Belupo briljira, Gorica se napromašivala, bodovi otišli u Koprivnicu

16. travnja 2021. - 20:05

U susretu 29. kola Prve HNL Slaven Belupo je kao gost svladao Goricu sa 1-0 (1-0).

Jedini pogodak postigao je Knoll u 39. minuti.

Njemački je napadač krajem prvog poluvremena uspio naplatiti bolju igru gostiju u prvom poluvremenu. Paracki je poslao dugu loptu prema kaznenom prostoru Gorice gdje ju je Knoll uz malo sreće uspio primiriti, a zatim i prevariti svog čuvara Krizmanića prije no što je pogodio suprotni kut.

U samom otvaranju Korivničani su imali dvije odlične prilike, ali Knoll u šestoj i Krstanović u sedmoj minuti nisu bili precizni, Krstanovićevu je loptu zaustavila vratnica.

Gorica je u nastavku stalno napadala, no nije uspjela pronaći put do mreže suparnika, pa je Slaven ostvario prvu pobjedu nakon čak 11 utakmica u prvenstvu, odnosno još od kraja siječnja.