Rijeka uvjerljivo dobila Goricu, Labrović obranio i nemoguće

17. srpnja 2021. - 23:08

Nogometaši Rijeke otvorili su novu sezonu Prve HNL pobjedom protiv Gorice od 2-0 u susretu igranom na stadionu Rujevica pred 1.600 gledatelja.

Golove za Rijeku zabili su Robert Murić (19-11 m) i Ivan Lepinjica (54).

Rijeka i Gorica su međusobnim susretom na Rujevici zaključili prošlu sezonu, ali i otvorili novu.

Oba puta je slavila Rijeka. U zadnjem kolu prošle sezone, u izravnom okršaju za Europu, bilo je 2-1, a ovoga puta 2-0.

Domaćin je poveo u 19. minuti Murićevim golom iz kaznenog udarca. Murić je gurnuo za Mudražiju koji je uspio okrenuti braniča Gorice, no Moro ga je srušio, a sudac Vučković pokazao na bijelu točku. Murić je bio siguran bijele točke.

U 22. minuti gosti su bili korak do izjednačenja, Kristijan Lovrić je pucao iz slobodnjaka, no Labrović je sjajno reag...

16. travanj 2024 08:59