Domaći nogometfavoriti se provukli

Rijeka tek nakon drame jedanaesteraca pobijedila petoligaša u Kupu

19. listopada 2022. - 17:47

Veliku patnju prošli su nogometaši Rijeke u šesnaestini finala Hrvatskog nogometnog kupa, nakon jedanaesteraca pobijedili su petoligaša Moslavinu u gostima sa 6-5 (1-1, 1-1).

Moslavina je povela u 33. minuti pogotkom Lončarevića te je vodila sve do 65. minute kada je za goste s Rujevice izjednačio Bušnja. U ostatku utakmice, kao i tijekom 30 minuta produžetaka, nije bilo golova pa se o prolazu odlučivalo udarcima s bijele točke. Rijeka je bila sretnija i spretnija te je prošla dalje pobjedom 6-5.

Blizu ispadanja bio je i Varaždin koji je gostovao u Biogradu na Moru kod Primorca, člana četvrtog ranga gdje je nakon produžetaka slavio 4-1. Primorac je poveo golom već u drugoj minuti. Vodio je Primorac sve do 86. minute kada je nadu Varaždincima dao Domjanić golom za 1-1. U produž...

20. travanj 2024 13:32