Domaći nogometvažni bodovi

Rijeka prva prekinula ‘crni niz‘ od četiri uzastopna poraza, Lokomotiva i osmu utakmicu u HNL-u bez pobjede

8. studenog 2020. - 19:40

U posljednjem susretu 11. kola Prve HNL Rijeka je na stadionu Rujevica pobijedila Lokomotivu sa 1-0 prekinuvši niz od četiri uzastopna poraza.

Rijeka je dočekala "lokose" sa četiri poraza u nizu, nakon što je izgubila tri europske (Real Sociedad 0-1, AZ 1-4, Napoli 1-2), te jednu ligašku utakmicu (Šibenik 0-2). Lokomotiva je također, tražila prekid serija od sedam susreta u Prvoj HNL bez pobjede.

Na koncu je domaćin imao više razloga za slavlje, Rijeka je pobijedila sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Robert Murić iz kaznenog udarca u 16. minuti. Jedanaesterac je skrivio Josip Pivarić igravši rukom.

Domaćin je tijekom utakmice još dva puta pogodio okvir suparničkog gola. Murić je u 54. minuti pogodio gredu, dok je u 77. minuti vratar Lokomotive skrenuo loptu u gredu nakon Kule...

19. travanj 2024 11:30