Riječani odigrali briljantnih dvadesetak minuta i odnijeli bodove iz Koprivnice

17. ožujka 2021. - 18:54

U zaostaloj utakmici 16. kola Prve HNL Rijeka je u gostima svladala Slaven Belupo s 3-1 (0-1) i prestigla Hajduk na četvrtom mjestu.

Rijeka je preokretom došla do bodova u Koprivnici, a to im je prva pobjeda u HNL-u nakon skoro 40 dana. Zadnju pobjedu je Rijeka ostvarila 6. veljače u gostima kod Lokomotive (3-2), a upravo protiv Slavena su prije samo šest dana odigrali 1-1 na Rujevici.

Riječani su u prvom dijelu imali inicijativu, ali su gotovo svi njihovi pokušaji bili vrlo neprecizni.

Koprivničani su poveli u 23. minuti pogotkom Srbina Nemanje Glavčića, koji je iz drugog plana u mrežu sproveo ubacivanje Boseca s desne strane.

Drugo poluvrijeme počelo je velikom prilikom domaćeg igrača Knolla, čiji udarac brani vratar Nevistić brani, da bi u 69. minuti Riječani stigli do iz...

20. travanj 2024 16:55