Remi u Varaždinu, Istra izjednačila iz penala u sedmoj minuti sudačke nadoknade

28. studenog 2020. - 17:05

Nogometaši Varaždina i Istre 1916 su u susretu 13. kola Prve HNL igrali 1-1 (0-0).

Varaždinu je poveo golom Obregona u 51. minuti, a na konačnih 1-1 poravnao je Gržan iz kaznenog udarca u sedmoj minuti nadoknade.

Jedini pogodak na utakmici postignut je iz iznimno neobične situacije. Prvo se na gostujućoj polovici ozlijedio igrač Varaždina Peco koji se uhvatio za mišić, no igrači Istre nisu izbacili loptu van terena kako bi se Peci ukazala pomoć već su krenuli u napad.

Vrlo brzo gosti su ostali bez lopte te je krenuo protunapad domaćih. Lopta je došla do Obregona kojega je pratio Paez, a u tom trku je branič Istre osjetio bol u mišiću pa je kolumbijski napadač pucao neometan sa 10-ak metara. Njegov udarac nije bio ni jak niti precizan, ali je vratar Istre Juric vrlo loše reagi...

25. travanj 2024 12:30