Domaći nogometliga prvaka

Propustili su velike šanse i zbog toga u kažnjeni: Dinamo bez prednosti odlazi na uzvrat protiv Ferencvaroša

7. kolovoza 2019. - 00:05
dinamo_ferencvaros89-060819

U prvoj utakmici 3. pretkola nogometne Lige prvaka Dinamo je na stadionu u Maksimiru igrao 1-1 (1-0) protiv mađarskog Ferencvarosa.Uzvrat se igra 13. kolovoza u Budimpešti.  Gol je za Dinamo zabio Dani Olmo već u 7. minuti, a izjednačio je David Siger (59).

Dinamo pred svojim navijačima nije uspio doći do pobjede protiv Ferencvaroša, pa će odluka o prolazu pasti u Budimpešti. Hrvatski prvak je uspio vrlo rano zabiti gol, no igrači Dinama kao da su stali nakon toga i prepustili Mađarima inicjativu. Ferencvaroš je početkom drugog dijela uspio postići gol iz svoje jedine prave šanse na utakmici, a Dinamo nije uspio doći do novog vodstva.

Već u 3. minuti udarcem s 16 metara je zaprijetio najskuplji igrač Dinama Olmo, ali je vratar Dibusz bio spreman. No, u 7. minuti izvan...

18. travanj 2024 07:13