Preokret Istre: Slaven Belupo je kontrolirao utakmicu sve do same završnice u kojoj su dosuđena dva kaznena udarca za domaćine

24. siječnja 2021. - 20:06

U posljednjem susretu 17. kola Prve HNL Istra 1961 je na stadionu Aldo Drosina pobijedila Slaven Belupo sa 2-1 postigavši oba gola u posljednjih deset minuta susreta.

Gosti su poveli u 10. minuti iz svog prvog napada, a pogodak je postigao Nemanja Glavčić.

Torles Knoll je dodao Glavčiću, a ovaj je potegao s nekih 20 metara i pogodio uz samu vratnicu. Domaćin u nastavku prvog dijela nije stvorio niti jednu ozbiljnu priliku i Slaven se lakoćom obranio.

U nastavku susreta nije bilo previše promjena u igri. Slaven je kontrolirao utakmicu sve do same završnice u kojoj su dosuđena dva kaznena udarca za domaći sastav.

U 81. minuti domaćin je dobio kazneni udarac nakon što je Van Bruggen laktom potpuno udario Tomaševića. Sudac Pajač je dugo gledao snimku i na koncu se odlučio pokaza...

20. travanj 2024 18:25