Pogledajte golove: uvjerljiva pobjeda Gorice na gostovanju kod Lokomotive

20. veljače 2021. - 19:38

U dvoboju 22. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Gorice pobijedili Lokomotivu s 3-0 (1-0), te i dalje drže korak s vodećima.

Velikogoričani su slavili kod Lokomotive s 3-0 u ne baš sjajnoj utakmici u Kranjčevićevoj.

Gorica je povela u 10. minuti  nakon kornera kojeg izveo Lovrić, a obrana domaćih je na tri-četiri metra ostavila potpuno samog Nizozemca Matta Steenvoordena koji lako matira vratara Santinija.

U 74. minuti Gorica je iz protunapada došla i do drugog gola, a Senegalac Matar Dieye je pogodio preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora. Konačnih 3-0 djelo je Josipa Mitrovića sedam minuta prije kraja, kada je prvo udarac Lovrića obranio Santini, a odbijenu loptu je Mitrović proslijedio u mrežu.

Gorica je treća s 43 boda, pet manje od vodećeg Dinama i...

18. travanj 2024 16:13