Osječani u infarktnoj završnici ostali bez bodova, Obregon i Horkaš junaci Varaždina

2. svibnja 2021. - 21:21

Nogometaši Dinama već mogu lagano pripremati proslavu naslova prvaka nakon što je Osijek u posljednjem susretu 32. kola na stadionu Gradski vrt odigrao 1-1 protiv Varaždina promašivši jedanaesterac za pobjedu u osmoj minuti sudačke nadoknade.

Dinamo sada ima šest bodova više i utakmicu manje, a do kraja su četiri kola.

Gosti su poveli u 70. minuti golom Jorgea Obregona, a pet minuta kasnije izjednačio je Ramon Mierez svojim 21. golom ove sezone. Argentinski napadač je u osmoj minuti nadoknade imao priliku iz jedanaesterca donijeti Osijeku pobjedu, ali je njegov udarac obranio Dinko Horkaš.

U prvom poluvremenu nismo vidjeli golove, ali nije bilo niti previše uzbuđenja. Varaždin se postavio u čvrstom bloku i sigurno je držao 'nulu'.

U nastavku susreta prvu priliku imali su g...

25. travanj 2024 00:37