Domaći nogometprvi poraz dinama

Osijek srušio Dinamo u uvjetima na rubu regularnosti, Hajduk se pobjedom nad Lokomotivom može približiti Modrima na samo dva boda

Piše Hina, Sport SD
29. listopada 2022. - 19:35

U derbiju 15. kola SuperSport HNL-a Osijek je pred 7.600 gledatelja na stadionu Gradski vrt pobijedio Dinamo sa 1-0 nanijevši "modrima" prvi poraz u prvenstvu ove sezone.

Pogodak odluke zabio je Ramon Mierez u 85. minuti.

Derbi, a možda i posljednju utakmicu ‘bijelo-plavih‘ na stadionu Gradski vrt budući bi se Osijek početkom 2023. trebao preseliti na novi stadiona Pampas, nažalost obilježila je magla.

Dinamo je već u petoj minutu mogao do prednosti. Beljo je izgubio loptu na centru, Drmić je sjajno uposlio Baturinu, koji nije uspio prebaciti Ivušića, a pritom je napravio i prekršaj u napadu. U 19. minuti zaprijetio je i Osijek. Leovac je pucao iz daljine, ali nije uspio zabiti svojoj bivšoj momčadi.

U 29. minuti Osijek je imao novu priliku. Kleinheisler je ubacio do ...

19. travanj 2024 17:35