Osijek slavio na gostovanju u Kranjčevićevoj, Lokomotiva je mogla i bolje proći

15. svibnja 2021. - 21:22

Nogometaši Osijeka svladali su kao gosti Lokomotivu s 2-0 (0-0) u drugom od dva subotnja dvoboja 35. kola Prve HNL, dok je u prvoj utakmici Istra 1961 u Puli s 1-0 pobijedila Slaven Belupo.

Osječani su na stadionu u Kranjčevićevoj poveli u 59. minuti, kad je Laszlo Kleinheisler sjajnim udarcem s 22 metra svladao Krševana Santinija, konačnih 2-0 postavio je Damjan Bohar u prvoj minuti sučevog dodatka.

Istra je do pobjedničkog pogotka stigla nakon 25 sekundi igre u drugom poluvremenu, a strijelac je bio Matej Vuk s 13 metara, nakon loše reakcije gostujuće obrane.

Osječani su došli do 22. pobjede u sezoni, a Lokomotiva je pretrpjela 19. poraz i tako ostala u borbi za opstanak u prvoligaškom društvu.

Privremeno je na začelju Varaždin s 28 bodova, jedan više ima predzadnja Istra ...

19. travanj 2024 17:53