Domaći nogometbez većih problema

Osijek prvi četvrtfinalist Hrvatskog nogometnog kupa: momčad Nenada Bjelice rutinski slavila protiv zagrebačkog drugoligaša

26. listopada 2021. - 15:01

Nogometaši Osijeka prvi su četvrtfinalisti Hrvatskog nogometnog kupa, oni su u susretu osmine finala kao gosti svladali trenutačno drugoplasirani sastav Druge HNL Rudeš sa 2-0 (0-0).

Osijek su među posljednjih osam odveli Ivan Fiolić (55) i Ramon Mierez (71).

Oba pogotka za Osječane stigla su nakon ubacivanja Ndockyta s desnog krila. U 55. minuti je na ubačaj Kongoanca pravovremeno utrčao Fiolić i glavom svladao vrlo dobrog domaćeg vratara Kralja, da bi u 71. minuti meta Ndockytovog ubačaja bio Mierez. Pokušaj glavom argentinskog napadača kralj je uspio odbiti, ali samo na nogu Miereza koji iz drugog pokušaja nije pogriješio.

U utorak će još igrati Belišće - Hajduk i Šibenik - Slaven Belupo, u srijedu su na programu dvoboji BSK - Dinamo, Gorica - Mladost Ždralovi, Rudar Lab...

19. travanj 2024 22:49